Infolinia 24h +48 530 997 130
 

Strategiczny plan kryzysowy

 

Kryzys to nie tylko działania reaktywne. Krzysy wymaga podjęcia działań na poziomie strategicznym, operacyjnym oraz taktycznym. Kryzys może pojawić się w każdej chwili. Skuetczność wymaga być przygotowanym, niż zostać przezeń zaskoczonym - tracimy wówczas czas i pieniądze.

Pomagamy w realizacji planu obejmującego całościowe spektrum zagrożeń, plan reakcji na nie, podział obowiązków, wyciąganie wniosków, działania pokryzysowe, by organizacja, Wasza firma, poniosła jak najmniej szkód. Z tym planem będzie Wam  lżej przebrnąć przez wartki nurt wezbranej rzeki kryzysu. Nie. Nie możemy obiecać, że przejdziecie przez niego suchą stopą :), nie jesteśmy cudotwórcami - lecz realistami i profesjonalistami -  ale na pewno pomożemy Wam w tym, by  nie tylko w nim się nie pogrążyć, ale dojść bezpiecznie na drugi brzeg. Zrobicie to razem z nami.

Pomagamy naszym Kleintom dobrze przeanalizować wszelkie potencjalne zagrożenia tak, by stworzyć pełen Strategiczny Plan Kryzysowy dla organizacji.Ten plan to nie szalupa ratunkowa. Ten plan to okręt liniowy, pełna obrona przed zagrożeniem biznesowym, finansowym, wizerunkowym.

Trzy filary naszego biznesu:

1. BEZPIECZEŃSTWO

2. PUBLIC RELATIONS / PUBLIC AFFAIRS

3. SZKOLENIA